Geen accoord, maar ook geen tegen bericht verzoek verhuizing / Personen- en familierecht / Juridisch Forum NuRecht - Rechtenforum

Juridisch Forum NuRecht - Rechtenforum

Rechtenforum: Juridisch Forum voor juridische vragen. Iedereen kan antwoord geven; de antwoorden zijn niet afkomstig van NuRecht!

Je bent niet ingelogd.

Aankondigingen

Stel hier je vraag:





U kunt uw juridische vraag ook stellen per e-mail of per chat:
  • 1. Betaal € 14,99
  • 2. Wij geven u juridisch advies (meestal binnen een dag),
  • 3. Geef ons een beoordeling en vul het formulier in
  • 4. Wij storten € 14,99 terug!
Waarom?
Door de betaling van € 14,99 krijgen wij alleen serieuze vragen en geen spam. Het advies is gratis omdat wij u terugbetalen. Lees hier de toelichting!

Accepteer de algemene voorwaarden en stel direct je vraag!

  Ik accepteer de algemene voorwaarden

Vraag stellen    Gratis juridisch advies    Gratis juridisch advies


#1 30-04-16 17:28:48

jf.nieuwkoop
Gebruikers
Geregistreerd: 30-04-16
Posts: 1

Geen accoord, maar ook geen tegen bericht verzoek verhuizing

Beste,

Mijn ex partner reageerd niet op verhuis verzoeken.
Op emails niet, post brieven en brieven per aangetekende post. Wat kan en moet ik dan? Moet ik de rechtbank om toestemming vragen of kan ik gewoon verhuizen en er vanuit gaan dat zij accoord is omdat die geen tegenspraak geeft?
Ik ga verhuizen met mijn vriendin en mijn dochter, De verhuizing is 22KM vandaan van mijn ex partner, 10 KM meer dan eerder. Omgang is om het weekend vrijdag uit school tot zondag middag.

Met vriendelijke groet en alvast bedankt,

Jf. nieuwkoop

Offline

#2 03-05-16 11:09:03

Nadia
Gebruikers
Geregistreerd: 19-01-16
Posts: 15

Re: Geen accoord, maar ook geen tegen bericht verzoek verhuizing

Beste JF nieuwkoop,

Als ouder, die met een minderjarig kind wilt verhuizen, bent u op grond van de wet verplicht om toestemming van uw ex-partner hiervoor te vragen.

Als uw ex-partner echter op uw verzoek niet reageerd, dan kunt u de toestemming inderdaad via de rechter opvragen. De rechter zal in zijn beslissing naar het belang van het kind kijken. Dit kunt u terugvinden in het Burgerlijke Wetboek, Art. 1:253a.

Veel succes.

Groetjes,

Nadia

Offline

Forum footer

Powered by FluxBB